Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Přednost protijedoucích vozidel P 7

Dopravní značka Přednost protijedoucích vozidel P 7

Dopravní značka Přednost protijedoucích vozidel přikazuje řidiči dát přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu v případě, kdy se protijedoucí vozidla nemohou bezpečně vyhnout.

Dopravní značka Přednost protijedoucích vozidel P 7. Dopravní značka Přednost protijedoucích vozidel přikazuje řidiči dát přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu v případě, kdy se protijedoucí vozidla nemohou bezpečně vyhnout.

Dopravní značka Přednost protijedoucích vozidel patří do kategorie Upravující přednost

Zkratka dopravní značky: P 7

Štítky: silniční, silnice, symbol, ke stažení, Přednost protijedoucích vozidel, Upravující přednost, doprava, obrázek, P 7, komentář, svislé, značení, BESIP, přehled, ČR, autoškola, platné

Dále doporučujeme: Přednost před protijedoucími vozidly, Zákaz vjezdu ručních vozíků, Konec zákazu předjíždění pro nákladní automobily.

Obrázek silniční dopravní značky přednost protijedoucích vozidel vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení