Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Přednost před protijedoucími vozidly P 8

Dopravní značka Přednost před protijedoucími vozidly P 8

Dopravní značka Přednost před protijedoucími vozidly stanoví přednost před protijedoucím vozidlem v případě, kdy se protijedoucí vozidla nemohou bezpečně vyhnout.

Dopravní značka Přednost před protijedoucími vozidly P 8. Dopravní značka Přednost před protijedoucími vozidly stanoví přednost před protijedoucím vozidlem v případě, kdy se protijedoucí vozidla nemohou bezpečně vyhnout.

Dopravní značka Přednost před protijedoucími vozidly patří do kategorie Upravující přednost

Zkratka dopravní značky: P 8

Štítky: Přednost před protijedoucími vozidly, P 8, BESIP, ČR, k tisku, silnice, komentář, autoškola, značení, silniční, Dopravní značky, doprava, platné, Upravující přednost, obrázek, symbol, ke stažení

Dále doporučujeme: Zákaz vjezdu všech vozidel v obou směrech, Zákaz vjezdu všech motorových vozidel, Zákaz zvukových výstražných znamení.

Obrázek silniční dopravní značky přednost před protijedoucími vozidly vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení