Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Silnice II. třídy IS 16d

Dopravní značka Silnice II. třídy IS 16d

Dopravní značka Silnice II. třídy informuje o číslu příslušné pozemní komunikace. Značky mohou být provedeny i ve tvaru šipky.

Dopravní značka Silnice II. třídy IS 16d. Dopravní značka Silnice II. třídy informuje o  číslu příslušné pozemní komunikace. Značky mohou být provedeny i ve tvaru šipky.

Dopravní značka Silnice II. třídy patří do kategorie Informativní směrové

Zkratka dopravní značky: IS 16d

Štítky: přehled, autoškola, platné, symbol, BESIP, svislé, komentář, Silnice II. třídy, IS 16d, Informativní směrové, k tisku, obrázek, doprava, značení, silnice, ČR, ke stažení

Dále doporučujeme: Přednost před protijedoucími vozidly, Zákaz vjezdu všech motorových vozidel, Konec zákazu zvukových výstražných znamení.

Obrázek silniční dopravní značky silnice II. třídy vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení