Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Jednosměrný provoz 4a IP 4a

Dopravní značka Jednosměrný provoz 4a IP 4a

Dopravní značka Jednosměrný provoz označuje jednosměrnou pozemní komunikaci která se v protisměru zpravidla označuje značkou Zákaz vjezdu všech vozidel (B 2).

Dopravní značka Jednosměrný provoz 4a IP 4a. Dopravní značka Jednosměrný provoz označuje jednosměrnou pozemní komunikaci která se v protisměru zpravidla označuje značkou Zákaz vjezdu všech vozidel (B 2).

Dopravní značka Jednosměrný provoz 4a patří do kategorie Informativní provozní

Zkratka dopravní značky: IP 4a

Poznámka: Zobrazena verze používaná na Slovensku. Může se v detailech lišit od verze používané v České republice.

Štítky: IP 4a, Jednosměrný provoz 4a, přehled, Dopravní značky, autoškola, doprava, silnice, značení, svislé, silniční, obrázek, k tisku, symbol, BESIP, Informativní provozní, platné, ČR

Dále doporučujeme: Kulturní nebo turistický cíl 24b, Celková hmotnost, Příčná čára souvislá se symbolem Dej přednost v jízdě.

Obrázek silniční dopravní značky jednosměrný provoz 4a vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení