Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Tvar křižovatky 2c E 2c

Dopravní značka Tvar křižovatky 2c E 2c

Dopravní značka Tvar křižovatky vyznačuje skutečný tvar křižovatky a mimo tabulky a též hlavní a vedlejší pozemní komunikaci.

Dopravní značka Tvar křižovatky 2c E 2c. Dopravní značka Tvar křižovatky vyznačuje skutečný tvar křižovatky a mimo tabulky a též hlavní a vedlejší pozemní komunikaci.

Dopravní značka Tvar křižovatky 2c patří do kategorie Dodatkové tabulky

Zkratka dopravní značky: E 2c

Poznámka: Zobrazena verze používaná na Slovensku. Může se v detailech lišit od verze používané v České republice.

Štítky: E 2c, doprava, ČR, značení, obrázek, přehled, silnice, symbol, ke stažení, svislé, Dodatkové tabulky, k tisku, BESIP, komentář, autoškola, Dopravní značky, Tvar křižovatky 2c

Dále doporučujeme: Konec nejnižší dovolené rychlosti, Návěst před slepou pozemní komunikací, Kulturní nebo turistický cíl 24a.

Obrázek silniční dopravní značky tvar křižovatky 2c vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení