Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, zkratky, účetnictví, chemie, různé, zločin a právo, hardware, matematika, nástroje, psychologie, nemoce, kultura, věda, cestování, technika, internet, latina, český jazyk, software, politika, nápoje, filozofie, bankovnictví, jídlo atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: zeměpis, Webové html5 hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, M, Tapety na plochu zbraně, URL, linky, Online testy a kvízy zdarma, Pozadí na plochu monitoru, doporučujeme, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Čech, Trenérka, Hejtman, Normalizace, Lord, Kladno, Herec, Podnikatel, Slováci, Slovenští prezidenti, Mim, Američané, Renesance, Češi, Poslanec, Hudba, Český slavík, Textařka, Pedagog, Druhá světová válka, Básník, Olympiáda, Itálie, Starověký Egypt, NHL, Překladatel, Charta 77, Gymnasté, Pittsburgh Penguins, Herečka, Protektorát, Právník, Vražedkyně, Francie, Mluvčí, První republika apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, státy usa, měny, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Náš tip, cestování, hry, zábava

černý humor, frky, fóry, fórky, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, frky, fóry, fórky, ftipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Němcích, O důchodcích, O škole, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O ženách apod.

Tapety do mobilu - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety do mobilu. jsou vhodná pro PC, tablet, mobilní telefon, phablet, počítač, obrazovka počítače, mobil, monitor, displej, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, Windows 7, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, SUSE Linux, OSX, Windows Me. Tapety na PC z kategorií motorky, motocykly, jídlo a nápoje, noční města, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, květiny, kytky, wallpapery, zvířata, rostliny, hudební tapety, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, budovy a stavby, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte ve velikostech 1152x864, 360x640, 1440x900, 1536x864, 1600x1200, 360x720, 800x1280, HD 1280x720, 375x812, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1920x1440, 1024x768, 1600x2560, 375x667 atd.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Keywords:Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník pojmů a termínů, Městské a obecní prapory obcí ČR, Tapety do mobilu, Obrázek Make up, školství, webovky, humor, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Nejlepší online hry zdarma, weby, webové stránky

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, přístroje, ovoce, láska, věda, symboly, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, auta, hudba, zvířata, květiny, nápoje, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, zelenina, osobnosti a lidé, hmyz, muži, náboženství, smajlíci a emotikony, halloween atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Online biografie, životopisy osobností, Obrázky, kliparty, Úspory vody, tepla, eletřiny, Přehled přípon a koncovek souborů, kuriozity, Přehled vlajek USA, Obrázek Japonka, hyperlinky, info, M, multimédia

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Barbie hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Letecké simulátory, Logické hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Adventury, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Síť, cestování, hry, zábava

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, čím zobrazit, jak exportovat, jak konvertovat, jak importovat, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit následující typy souborů: systémové soubory, písma, fonty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, komprimace dat, grafiku apod.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Máj, Poslanec, Spisovatel, Zpěvačky, Prezidenti ČR, Itálie, Závodník, Novinář, Producent, Komik, Stoletá válka, Mim, Herec, KHL, Češi, Slovák, Hejtman, Angličané, Maršál, Dramatik, Faraon, Podnikatelé, ČSSD, Režisér, Básníci, Básník, Washington Capitals, Žhavé výstřely, Hokej, Obchodník, Prezidenti USA, Charta 77, Továrník, Američané, Nežijící, Dallas Stars apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Online hry zdarma, výukové pomůcky, Obrázek Studentka lolitka, Dopravní značení, Onlinovky zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Canada Flag, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online vánoční magazín, Online životopisy, biografie

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Adventury, Karetní hry, Střílečky, Pro dívky, Animace, Hry pro děti, Strategie, Závody aut, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, rodinné a příbuzenské vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, poruchy, křesťanství, věda, záliby a hobby, národnost, přezdívky, zločin a právo, vlastnosti, sportovci a sportovkyně, psychologie, umělci a umění, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, státní správa atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Online adventní magazín, PC tapety pro Windows, Přehled přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, Nejhranější hry online, K, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, Pozadí na plochu PC, Slovník pojmů Co je to?, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Indonéská Jakarta
Barevná malovaná vejce
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Gábina Partyšová
Gratulace a přání
Partnerské internetové stránky
Pink
Doporučené internetové odkazy
Obrázek Korzet
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti online
Online hry zdarma
Naše tipy na zajímavé stránky
Mezinárodní den žen
Kalkata city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.