Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Zákaz předjíždění pro nákladní automobily B 22a

Dopravní značka Zákaz předjíždění pro nákladní automobily B 22a

Zákazová dopravní značka Zákaz předjíždění pro nákladní automobily zakazuje řidiči
nákladního automobilu o celkové hmotnosti převyšující 3500 kg předjíždět motorové vozidlo vlevo. Motocykl bez postranního vozíku lze předjíždět. Značka ukončuje platnost značky Zákaz předjíždění (B 21a).

Dopravní značka Zákaz předjíždění pro nákladní automobily B 22a. Zákazová dopravní značka Zákaz předjíždění pro nákladní automobily zakazuje řidiči nákladního automobilu o celkové hmotnosti převyšující 3500 kg předjíždět motorové vozidlo vlevo. Motocykl bez postranního vozíku lze předjíždět. Značka ukončuje platnost značky Zákaz předjíždění (B 21a).

Dopravní značka Zákaz předjíždění pro nákladní automobily patří do kategorie Zákazové značky

Zkratka dopravní značky: B 22a

Poznámka: Zobrazena verze používaná na Slovensku. Může se v detailech lišit od verze používané v České republice.

Štítky: symbol, BESIP, autoškola, B 22a, Zákazové značky, obrázek, komentář, doprava, k tisku, ke stažení, silniční, silnice, platné, Dopravní značky, značení, svislé, přehled

Dále doporučujeme: Konec zákazu předjíždění pro nákladní automobily, Zákaz vjezdu pro jezdce na zvířeti, Stezka pro cyklisty.

Obrázek silniční dopravní značky zákaz předjíždění pro nákladní automobily vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení