Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Zúžená vozovka 6a A 6a

Dopravní značka Zúžená vozovka 6a A 6a

Výstražná značka Zúžená vozovka (z obou stran) upozorňuje na místo, kde se oproti předcházejícímu úseku zužuje vozovka, nebo například kde se přibližuje tramvajová kolej k chodníku.

Dopravní značka Zúžená vozovka 6a A 6a. Výstražná značka Zúžená vozovka (z obou stran) upozorňuje na místo, kde se oproti předcházejícímu úseku zužuje vozovka, nebo například kde se přibližuje tramvajová kolej k chodníku.

Dopravní značka Zúžená vozovka 6a se nachází v sekci Výstražné značky

Zkratka dopravní značky: A 6a

Štítky: doprava, k tisku, A 6a, Výstražné značky, značení, ke stažení, svislé, Zúžená vozovka 6a, obrázek, přehled, platné, autoškola, komentář, silniční, symbol, nové, Dopravní značky

Dále doporučujeme: Zákaz vjezdu vozidel přepravujících náklad, který může znečišti vodu, Zúžená vozovka 6b, Zákaz odbočování vlevo.

Obrázek silniční dopravní značky zúžená vozovka 6a vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Děkujeme za pochopení