Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Výstražný kříž železniční přejezd 32b A 32b

Dopravní značka Výstražný kříž železniční přejezd 32b A 32b

Výstražná dopravní značka Výstražný kříž pro železniční přejezd vícekolejný označuje železniční přejezd. Umísťuje se bezprostředně před železničním přejezdem.

Dopravní značka Výstražný kříž železniční přejezd 32b A 32b. Výstražná dopravní značka Výstražný kříž pro železniční přejezd vícekolejný označuje železniční přejezd. Umísťuje se bezprostředně před železničním přejezdem.

Dopravní značka Výstražný kříž železniční přejezd 32b patří do kategorie Výstražné značky

Zkratka dopravní značky: A 32b

Štítky: svislé, k tisku, přehled, ke stažení, komentář, obrázek, silniční, silnice, autoškola, Dopravní značky, Výstražný kříž železniční přejezd 32b, značení, BESIP, Výstražné značky, doprava, ČR, A 32b

Dále doporučujeme: Pohyblivý most, Zákaz vjezdu všech motorových vozidel s výjimkou, Zákaz vjezdu vozidel přesahujících délku.

Obrázek silniční dopravní značky výstražný kříž železniční přejezd 32b vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení