Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Křižovatka s vedlejší komunikací P 1

Dopravní značka Křižovatka s vedlejší komunikací P 1

Dopravní značna Křižovatka s vedlejší pozemní komunikací upozorňuje na křižovatku s vedlejší pozemní komunikací mimo obec a označuje hlavní pozemní komunikaci.

Dopravní značka Křižovatka s vedlejší komunikací P 1. Dopravní značna Křižovatka s vedlejší pozemní komunikací upozorňuje na křižovatku s vedlejší pozemní komunikací mimo obec a označuje hlavní pozemní komunikaci.

Dopravní značka Křižovatka s vedlejší komunikací patří do kategorie Upravující přednost

Zkratka dopravní značky: P 1

Štítky: autoškola, obrázek, P 1, silnice, BESIP, přehled, Křižovatka s vedlejší komunikací, k tisku, ke stažení, silniční, doprava, Upravující přednost, Dopravní značky, symbol, komentář, ČR, značení

Dále doporučujeme: Hlavní pozemní komunikace, Zákaz vjezdu nákladních automobilů, Zákaz vjezdu vozidel přepravujících náklad, který může znečišti vodu.

Obrázek silniční dopravní značky křižovatka s vedlejší komunikací vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení