Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Silnice pro mezinárodní provoz IS 17

Dopravní značka Silnice pro mezinárodní provoz IS 17

Dopravní značka Silnice pro mezinárodní provoz informuje o číslu příslušné pozemní komunikace. Značka může být provedena i ve tvaru šipky.

Dopravní značka Silnice pro mezinárodní provoz IS 17. Dopravní značka Silnice pro mezinárodní provoz informuje o  číslu příslušné pozemní komunikace. Značka může být provedena i ve tvaru šipky.

Dopravní značka Silnice pro mezinárodní provoz patří do kategorie Informativní směrové

Zkratka dopravní značky: IS 17

Štítky: IS 17, Silnice pro mezinárodní provoz, Dopravní značky, svislé, ke stažení, ČR, symbol, silniční, doprava, BESIP, platné, značení, silnice, k tisku, autoškola, obrázek, komentář

Dále doporučujeme: Zákaz vjezdu všech vozidel v obou směrech, Zákaz vjezdu vyznačených vozidel, Zákaz odbočování vpravo.

Obrázek silniční dopravní značky silnice pro mezinárodní provoz vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení