Dopravní značky, značení
Obrázek silničního, dopravního značení Kulturní nebo turistický cíl 24a IS 24a

Dopravní značka Kulturní nebo turistický cíl 24a IS 24a

Dopravní značka Kulturní nebo turistický cíl informuje o směru a případně o vzdálenosti k vyznačenému turistickému, kulturnímu nebo komunálnímu cíli, značky mohou být doplněny vhodným symbolem.

Dopravní značka Kulturní nebo turistický cíl 24a IS 24a. Dopravní značka Kulturní nebo turistický cíl informuje o směru a případně o vzdálenosti k vyznačenému turistickému, kulturnímu nebo komunálnímu cíli, značky mohou být doplněny vhodným symbolem.

Dopravní značka Kulturní nebo turistický cíl 24a patří do kategorie Informativní směrové

Zkratka dopravní značky: IS 24a

Štítky: silniční, přehled, autoškola, Informativní směrové, doprava, značení, platné, ke stažení, Dopravní značky, komentář, silnice, ČR, BESIP, symbol, IS 24a, obrázek, k tisku

Dále doporučujeme: Zákaz vjezdu vozidel přepravujících náklad, který může znečišti vodu, Konec všech zákazů, Přikázaný směr objíždění vlevo.

Obrázek silniční dopravní značky kulturní nebo turistický cíl 24a vychází z vyhlášky č. 30/2001 Sb a jejích novel z let 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 a 2016. Vyobrazení a popis nemusí být přesný a aktuální, proto nedoporučujeme využívat stránky k přípravě na testy v autoškole apod. K tomu doporučujeme příslušnou vyhlášku. Nejsme eshop, nezabýváme se prodejem ani instalací silničních, dopravních ani jiných značek. Děkujeme za pochopení