Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Logické hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Vaření a smažení, Deskovky, Adventury, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Střílecí hry apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, obecné zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, okresy České republiky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky krajů České republiky, geocaching apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, ultrabook, mobil, phablet, PC, notebook, mobilní telefon, smartphone, monitor, tablet, displej a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Linux Mint, OSX, FreeBSD, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, rostliny, letadla, wallpapery, květiny, kytky, noční města, hry a herní wallpapery, auta, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, 3D a Abstraktní. Zvolte si z rozměrů 640x480, 1366x1024, 1600x2560, 1280x800, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1536x2560, 1280x768, 1080x1800, 1152x768, 375x667, 320x568 atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, M, doporučujeme, Kliparty zdarma ke stažení, Vánoční kometa k vybarvení, pro dospělé, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Wallpapery na tablet, Omalovánka vánočního stromečku, Nejhranější hry online, Dopravní značení, Nej hry online, Nejhranější online testy a kvízy

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, matematika, věda, jídlo, filozofie, lékařství a medicína, sport, různé, nemoce, psychologie, ekonomie a ekonomika, příroda, technika, školství, politika, latina, materiály, zkratky, nápoje, stavebnictví, internet, literatura, účetnictví, bankovnictví atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Keywords:tipy, zdarma, výukové pomůcky, Online hry zdarma, Andrés Iniesta, F, Nejlepší hry pro dívky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Samolepky a jmenovky na dárky, zdroje informací, info, Vlajky měst a obcí České republiky

černý humor, anekdoty, kameňáky, frky, vtipné texty, fóry

Zkuste vypnout! černý humor, anekdoty, kameňáky, frky, vtipné texty, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku apod.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Bojové hry, Animace, Pro dívky, Logické hry, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Střílečky, Strategie, Závody aut, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Státní prapory všech zemí, Květinový vánoční stromeček, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Skvělé hry online zdarma, Online adventní magazín, Historické vánoční ozdoby, volný čas, multimédia, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam souborových přípon

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, rostliny, věda, nástroje a přístroje, muži, mapy, halloween, láska, hudba, symboly, ovoce, zelenina, náboženství, ženy a dívky, sport, nápoje, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, přístroje, Vánoce a Advent, ptáci atd.

Moudrosti, přísloví, bonmoty, motta, úsloví, hlášky, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, přísloví, bonmoty, motta, úsloví, hlášky, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, dopravní prostředky, květiny, náboženství, ženy a dívky, sport, rostliny, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, Vánoce a Advent, zelenina, hudba, věda, mapy, osobnosti a lidé, přístroje, nástroje a přístroje, nápoje, ptáci, stavby, zvířata, auta atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: humor, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Státní vlajky států světa, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Přehled souborových přípon, PC pozadí pro Windows, B, Jmenovky na dárky k vytištění, odkazy, internet, Vlajky spojených států amerických

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, rostliny, věda, nástroje a přístroje, muži, mapy, halloween, láska, hudba, symboly, ovoce, zelenina, náboženství, ženy a dívky, sport, nápoje, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, přístroje, Vánoce a Advent, ptáci atd.

Moudrosti, přísloví, bonmoty, motta, úsloví, hlášky, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, přísloví, bonmoty, motta, úsloví, hlášky, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

PC pozadí pro Windows - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro notebook, počítač, ultrabook, mobil, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, displej, PC, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 7, Linux Xubuntu, Slackware, Windows 2000, Mac, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), macOS, OSX, Windows Me. Full HD pozadí ke stažení z kategorií vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, zvířata, fantasy, sportovní a závodní auta, květiny, motorky, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, tenisté a tenistky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry HD 1280x720, 1920x1280, 3200x1800, 1024x600, 2048x1080, 1800x1440, 360x640, 1536x2048, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 360x760, 320x568, 1600x2560, 2560x1920 atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Federace USA, webovky, zajímavosti, Biografie slavných osobností, Vánoční stromeček, cestování, zábava, Databáze osobností Kdo je to?, linky, školství, hyperlinky, Světelné vánoční dekorace zdarma, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Tinder app dating service
Odkazy na zajímavé weby
Bezlepkové vánoční cukroví
Odkazy na užitečné webové stránky
Fernando Torres calciatore spagnolo
Zajímavé internetové odkazy
Sněhulák na saních
Naše tipy na užitečné weby
Recept na vánoční kokosové kuličky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční koule

Děkujeme vám za vaši návštěvu.