Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, měny, země EU, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, týmy NHL, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, auta, mapy, ptáci, jídlo a nápoje, sport, symboly, stavby, věda, muži, zelenina, Vánoce a Advent, květiny, osobnosti a lidé, nápoje, hmyz, hudba, přístroje, náboženství, ženy a dívky, zvířata, halloween, ovoce atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: Dopravní značení, cestování, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, hyperlinky, Chelsea Football Club, volný čas, doporučujeme, internetové stránky, Křesťanství a jejich vztah k Vánocům, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník pojmů a termínů, info, multimédia

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Informace, zábava, důležité informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, filozofie, záliby, politika, historie, mytologie, rodinné vztahy, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, vlastnosti, psychologie, sport, politici, národnost, žurnalisté a novináři, poruchy, profese a zaměstnání, školství atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Keywords:zadarmo, F, Vlajky jednotlivých států USA, tipy, Přání k svátku, Online hry zdarma, počítače, A, Vánoční stromek, internet, linky, Free game online hry

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Oddechové, Sportovní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Závodní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Karetní, Klasické, Logické, Vánoční online hry a podobně.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční kaktus, Kameňák, Staroměstské náměstí, Přáníčko, Slámový adventní věnec, Kapr, Jmenovky, Jmenovka, Samolepky, Vykrajovátka, Hostina, Milka, Popelka, Vánoční světýlka, Vánoční stromek, Špalda, Šišky, Vánoční svícen, Vánoce, Historické ozdoby, PF, Pastýř, Vídeňský punč, Kuba, Německy, Jarmark, Korálky, Květiny, Plzeň, Štóla, Sněhová vločka apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: zajímavosti, Online testy zdarma bez registrace, URL, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, školství, odkazy, Gratulace a přání, V, Kliparty pro dokumenty, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Adventury, Akční hry, Závody aut, Bojové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Sportovní hry, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Postřehové hry a tak dále.

Síť, zábava, důležité informace

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmenovky, Patchwork, Desktop, Jedle, Cesmína, Kapr, Vánoční koule, Popelka, Vánoční tapety, Štóla, Osvětlení, Wallpaper, PF, Špalda, Štědrý den, Pro děti, Bůh, Atmosféra, Ježíšek, Písnička, Drážďany, Svíčky, Zdraví, Adventní svícen, Recepty, Koleda, Vánoční trhy, Milka, Linux, Vánoční punč, Stromeček apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Střílecí hry, Deskovky, Barbie hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, webovky, Skvělé hry online zdarma, Přáníčka nejen k narození dítěte, humor, Nejhranější online testy a kvízy, pro děti, Klipart rolničky zdarma ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, zdroje informací, zeměpis

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Adventury, Akční hry, Závody aut, Bojové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Sportovní hry, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Postřehové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: webové stránky, R, weby, Vlajky států a zemí světa, výukové pomůcky, Přání a přáníčka, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Pozadí na tablet, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, Vlajky měst České republiky, Webové online hry zdarma, Textová přáníčka a obrázky k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Pejsku, pojď sem.

Další odkazy:

Naše tipy
Klipart vánoční balíček ke stažení
Partnerské weby
Anonymní proxy server
Tipy na zajímavé weby
Full-HD tapety na pozadí PC
Doporučené odkazy
Polská vojvodství
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.