Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Tapety na plochu PC - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, displej, obrazovka počítače, počítač, smartphone, mobilní telefon, PC, tablet, monitor, mobil, notebook a pro operační systémy Linux Fedora, SUSE Linux, Windows 7, Chrome OS, Windows 2000, Linux Ubuntu, Windows 95, Lubuntu, Windows Me, Linux Xubuntu, Windows Server 2012. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, fraktály, flóra, stromy, Formule 1, ptáci, nature - příroda, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, zvířata, free wallpapers, vesmír, kosmos, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, květiny, sportovní a závodní auta. Dostupná rozlišení jsou 360x720, 1600x1200, 320x568, 1024x768, 640x480, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1680x1050, 412x846, 1152x768, 1366x768, 768x1024, 1280x960, 750x1334, 375x812, 1440x960 atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vtipy, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, Vtipné hádanky, O mužích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O důchodcích, O Windows, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O škole, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nejlepší hry pro dívky, Přehled formátů souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Jak vybrat vánoční stromek?, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Biografie známých osobností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Nejhranější online testy a kvízy, zdroje informací, webové stránky, info

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: psychologie, zločin a právo, profese a zaměstnání, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, historie, věda, záliby, mytologie, přezdívky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, poruchy, sport, státní správa, filozofie, lékařství atd.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako software, hardware, rostliny, cestování, lékařství a medicína, latina, fyzika, ekonomie a ekonomika, politika, nápoje, bankovnictví, příroda, psychologie, stavebnictví, chemie, kultura, různé, účetnictví, literatura, počítače, náboženství a křesťanství, školství, jídlo, technika atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak přehrát, jak exportovat následující typy souborů: konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, spustitelné soubory, písma, fonty, systémové soubory, obrazy disků, komprimace dat, video soubory, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Keywords:Počítačové tapety pro Windows, Online adventní magazín, Hry pro dívky online, Databáze osobností Kdo je to?, Blackjack, školství, humor, Online hry pro děti zdarma, Vánoční moučník štóla, Dopravní značky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zeměpis

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Síť, cestování, hry a informace

Počítačové tapety pro Windows - tapety na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Počítačové tapety pro Windows. lze použít v PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, phablet, počítač, monitor, tablet, mobil, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Lubuntu, Linux Mint, Mac, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Linux Fedora, Microsoft Windows 8. Full HD pozadí na PC z kategorií zvířata, rostliny, noční města, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, voda a bubliny, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, budovy a stavby, příroda, krajina, psi a štěňátka, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, auta, adventní a vánoční tapety. Vyberte si rozměr z 375x812, 1440x900, 1280x768, 412x846, 800x600, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 360x720, 2160x3840, 1536x2560, 1536x2048, Full HD 1080x1920, 1280x854, 2560x2048, 1440x2560 atd.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Jižní Karolína, Kalifornie, Florida, Mississippi, Illinois, Severní Dakota, Idaho, Montana, Jižní Dakota, Colorado, Tennessee, Pensylvánie, New York, Havaj, Oklahoma, Washington, Maryland, Kentucky, Ohio, Missouri, Arkansas, Massachusetts, Indiana, Oregon, Nové Mexiko atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, geocaching, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, země EU, okresy České republiky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, státy usa, úřady a ministerstva, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: odkaz, URL, weby, Geography and flags, Hry pro kluky, Dopravní značky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Adventní kalendář pro děti i dospělé, tipy, Federace USA, Federace USA, zadarmo

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Náš tip, cestování, hry a informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Free game online hry

Zkuste free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Sportovní, Karetní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, parkování - parkovačky, Logické a podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, literatura, lékařství a medicína, software, nápoje, chemie, materiály, stavebnictví, sport, různé, počítače, věda, cestování, latina, matematika, rostliny, filozofie, český jazyk, nástroje, nemoce, kultura, hardware, jídlo, zločin a právo atd.

Klíčová slova: volný čas, kuriozity, cestování, MP3 Music download, Státní vlaječky, prapory, P, hyperlinky, Bahrain, Tapety na plochu PC, zdarma, A

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Ftipy, frky, fóry, černý humor, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, fóry, černý humor, vtipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, zábava, odkazy, linky, internetové stránky, Vánoční, adventní koledy, Staré hry online, Free game online hry, Přehled zkratek a akronymů, Webové online testy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, webovky, Adult FriendFinder,

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Poker en ligne online sur Internet
Tipy na zajímavé weby
Andrés Iniesta
Partnerské weby
Indonesia
Doporučené odkazy
Freeware
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.