Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Střílečky, Sportovní, Bojové online gamesy, Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Oddechové, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Strategie a podobně.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak převést, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, jak otevřít, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, obrazy disků, internet a web, spustitelné soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, šablony dokumentů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Indiana, Connecticut, Colorado, New Jersey, Oregon, Severní Karolína, Maine, Florida, Tennessee, Západní Virginie, Oklahoma, Louisiana, Nové Mexiko, Alabama, Idaho, Mississippi, Texas, Missouri, Kentucky, Massachusetts, Virginie, Severní Dakota, Jižní Dakota, Rhode Island, Washington atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, politika, počítače, zkratky, stavebnictví, český jazyk, literatura, cestování, nástroje, jídlo, psychologie, latina, lékařství a medicína, příroda, účetnictví, školství, kultura, bankovnictví, nápoje, náboženství a křesťanství, matematika, filozofie, sport, rostliny atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: volný čas, webovky, webové stránky, zdarma, Tapety na plochu Formule 1, Hry pro nejmenší děti online zdarma, URL, Vlajky států a zemí světa, Texty blahopřání, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro děti, kuriozity, Obrázky ke stažení

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Moudra, úsloví, rčení, bonmoty, výroky, přísloví, aforismy

Slavné citáty, Moudra, úsloví, rčení, bonmoty, výroky, přísloví, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Frky, fóry, ftipy, kameňáky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, ftipy, kameňáky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, černý humor, vtipné básničky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, Online web Hry zdarma bez registrace, Kliparty zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Obrázek oranžové vajíčko, hyperlinky, Vlajky států světa, zajímavosti, Obrázek bílé vajíčko, Webové online testy zdarma, výukové pomůcky, weby

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, zahraniční značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, M, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, zeměpis, Obrázky a kliparty zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Full HD tapety na PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky států USA

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Adventury, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Farmářské hry, Logické hry, online html5 hry, Barbie hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Minnesota, Wyoming, Oregon, Wisconsin, New Hampshire, Connecticut, Iowa, Nevada, Aljaška, Rhode Island, Jižní Dakota, Indiana, Maine, Jižní Karolína, Idaho, Michigan, Nebraska, Arizona, Tennessee, Arkansas, Kalifornie, Severní Karolína, Mississippi, Vermont, Severní Dakota atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak přehrát následující typy souborů: obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, hudební audio soubory apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zpěvačky, Atentát, Pop, Malíř, První republika, Scénárista, Dallas Stars, AIDS, Spisovatel, Náboženství, Ministr zahraničí, Producent, Královna, Podnikatelé, Pittsburgh Penguins, New Jersey Devils, Obchodník, Hudebnice, Egypt, Francouz, Český slavík, Textař, Slovák, Hokej, Továrník, Ministr, Charta 77, Prezident USA, Novinář, Protektorát, Husité, Mluvčí, Nežijící, Gymnasté, New York Rangers, Orlík apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, školství, Seznam vlajek amerických států, Obrázek černé vajíčko, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online testy zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Zeměpisné kvízy, testy znalosti vlajek, Seznam přípon a koncovek souborů, internet, Super online hry zdarma

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Adventury, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Farmářské hry, Logické hry, online html5 hry, Barbie hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, hudební zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, geocaching, obecné zkratky, týmy NHL, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: doporučujeme, Online hry zdarma, cestování, multimédia, Dopravní značky, Přejeme šťastné a veselé Velikonoce, zábava, humor, odkazy, zadarmo, Dopravní značky, M, Obrázek Veselé vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Box: O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Další odkazy:

Partnerské weby
Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení
Naše tipy
Srandovní textová velikonoční přáníčka
Doporučené odkazy
Obrázek vejce kačenka
Tipy na zajímavé weby
Obrázek žluté vajíčko
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.