Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

černý humor, anekdoty, vtípky, ftipy, fóry, frky

Potřebujete se uvolnit? černý humor, anekdoty, vtípky, ftipy, fóry, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O mužích, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O škole, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Závodní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zajímavosti, Online biografie, životopisy osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Jak hrát ruletu online?, cestování, M, školství, webovky

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, úřady a ministerstva, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, okresy České republiky, obecné zkratky, státy usa, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, politické strany a hnutí apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Frky, kameňáky, fórky, fóry, anekdoty, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, fórky, fóry, anekdoty, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, kameňáky, černý humor, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech apod.

Wallpapery na plochu PC - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, PC, mobilní telefon, phablet, tablet, ultrabook, monitor, mobil, displej, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows Me, Mac, Lubuntu, OSX, macOS, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Ubuntu. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma z kategorií flóra, stromy, ptáci, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, zvířata, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, Formule 1, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fraktály, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, free wallpapers, květiny. Vyberte si rozměr z 1536x2560, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1024x768, 1280x1024, 4800x1200, 1280x720, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 1440x2560, 375x667, 1280x960, 854x480, 2160x3840 atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak exportovat následující typy souborů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, hudební audio soubory, komprimace dat apod.

Keywords:internetové stránky, kuriozity, Nejhranější online testy a kvízy, Světové vlajky, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, internet, F, weby, Velikonoční přáníčka, Dopravní značení, zadarmo, Nejlepší online hry zdarma

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, dopravní prostředky, rostliny, halloween, věda, hmyz, auta, hudba, muži, nástroje a přístroje, ptáci, symboly, přístroje, mapy, zvířata, sport, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, ovoce, Vánoce a Advent atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, měny, hudební zkratky, země EU, obecné zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, geocaching apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkaz, Free game online hry, Obrázek zelená kraslice, A, hyperlinky, webové stránky, Pojem Paškál, zeměpis, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, humor

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Karetní hry, Hry pro děti, Adventury, Relaxační hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Závody aut, Hry pro dva hráče, Akční hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Bojové hry a tak dále.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Mississippi, Kentucky, New York, Alabama, Colorado, Wyoming, Georgie, Nebraska, Louisiana, Maryland, Západní Virginie, Michigan, Arizona, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Illinois, Minnesota, Utah, Kansas, Massachusetts, Havaj, Indiana, Florida, New Jersey, Rhode Island atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Frky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipné texty, vtipy

Chcete se uvolnit? Frky, černý humor, kameňáky, fóry, vtipné texty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O škole, O ženách, Frky o tchýních, O manželství apod.

Vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, černý humor, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, Seznam přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázek Velikonoční zajíc, volný čas, počítače, pro dospělé, Online hra skákající králíček, Obrázky vlajek měst ČR, Biografie slavných osobností, Webové html5 hry zdarma

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Karetní hry, Hry pro děti, Adventury, Relaxační hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Závody aut, Hry pro dva hráče, Akční hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Bojové hry a tak dále.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Mississippi, Kentucky, New York, Alabama, Colorado, Wyoming, Georgie, Nebraska, Louisiana, Maryland, Západní Virginie, Michigan, Arizona, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Illinois, Minnesota, Utah, Kansas, Massachusetts, Havaj, Indiana, Florida, New Jersey, Rhode Island atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Moudra, motta, přísloví, výroky, moudrosti, bonmoty, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, přísloví, výroky, moudrosti, bonmoty, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lásce, citáty o životě, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o bohu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Webové html5 hry zdarma, zábava, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázek hnědé vejce, Super online kvízy, odkazy, Prapory všech zemí světa, č, Slovník pojmů Co je to?, URL, Blahopřání velikonoční,

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Costa Rica
Naše tipy
Veselé Velikonoce pro všechny
Partnerské weby
Obrázek modrozelené vajíčko
Zajímavé internetové odkazy
Poker karetní hra
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.