Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Moudrosti, myšlenky, bonmoty, úsloví, rčení, aforismy, moudra

Citáty slavných, Moudrosti, myšlenky, bonmoty, úsloví, rčení, aforismy, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, New Jersey, Maryland, Severní Karolína, Nevada, Missouri, Arizona, Ohio, Idaho, New Hampshire, Massachusetts, Utah, Oregon, Michigan, Illinois, Maine, Havaj, Aljaška, Minnesota, Connecticut, Severní Dakota, Jižní Dakota, Kansas, Oklahoma, Montana, Texas atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Bojové hry, Hry pro děti, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Akční hry, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, náboženství, halloween, auta, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, věda, zvířata, ženy a dívky, stavby, ovoce, sport, muži, Vánoce a Advent, rostliny, přístroje, hudba, dopravní prostředky, nápoje, symboly, ptáci, láska atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, rodinné vztahy, historie, umělci, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, psychologie, profese a zaměstnání, politika, křesťanství, zločin a právo, lékařství, státní správa, mytologie, osobnosti, školství, přezdívky, herectví, herci a herečky, politici, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, filozofie, podnikání a podnikatelé atd.

Klíčová slova: pro dospělé, zadarmo, Vlajky států USA, č, Dárky zdarma, webové stránky, Online testy a kvízy zdarma, počítače, Raw vánoční cukroví, cestování, výukové pomůcky, Přehled formátů souborů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Keywords:pro děti, M, doporučujeme, webovky, Best web page, internetové stránky, Biografie slavných osobností, Webové html5 hry zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, linky, Hry pro dívky online

černý humor, vtipy, fórky, ftipy, vtípky, frky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, fórky, ftipy, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O zvířátkách, O ženách, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Windows, O ekonomech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v smartphone, tablet, obrazovka počítače, phablet, PC, počítač, notebook, mobilní telefon, displej, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows Me, Windows 7, Windows 95, Slackware, Windows NT, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Lubuntu. Wallpapers na plochu PC z kategorií nature - příroda, free wallpapers, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, motorky, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, velkoměsta a noční život, ptáci, Rally, závody aut. Dostupné rozměry 1440x900, 800x1280, 1600x1200, 375x812, 2160x3840, 750x1334, 1280x720, 1280x960, 320x568, 1152x768, 1080x1920, 1680x1050, 1920x1080, 2560x1600, 1536x2048, 1280x800 atd.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Postřehové hry, Strategie, Relaxační hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, zeměpis, URL, Obrázek vánočního stromečku, Dopravní značky, V, F, Texty nejznámějších vánočních koled, Stručný slovník pojmů a termínů, školství, Přehled přípon a koncovek souborů, humor

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, země EU, obecné zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, měny, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vosí hnízda, Monitor, Tablet, Vánoční punč, Plzeň, Lego, Desktop, Štědrý večer, Košíčky, Samolepky, Píseň, K Vytisknutí, Adventní neděle, Řetězy, Adventní věnec, Ježíš Kristus, Německy, Vídeň, Cesmína, Patchwork, Filmy, Kinder, Sněhulák, Wallpaper, Silvestr, Osvětlení, Korálky, Ohňostroj, Dia, Stromeček, Vánoční svíčky apod.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, internet, hyperlinky, Namibia, Státní prapory zemí světa, Hry pro dívky online, Nejlepší zeměpisné kvízy, Omalovánky v USA a jejich použití, Webové online hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, Přehled vlajek USA

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Náš tip, inspirace pro volný čas

Obrázky ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. lze použít v phablet, monitor, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, displej, tablet, PC, mobil, počítač, ultrabook a pro operační systémy Linux Mint, Android, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows NT, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows 2000, Mac, Windows XP, Windows 95. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, ptáci, Rally, závody aut, zvířata, free wallpapers, fraktály, motorky, Formule 1, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fantasy, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1600x900, 1080x1800, 1440x960, 1920x1200, 1600x1200, 1280x960, 1080x1920, 1680x1050, 1600x2560, 2048x1536, 1280x768, 1152x864, 3200x1800, 1280x1024 atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Kliparty pro dokumenty, Stručný slovník pojmů a termínů, Webové online testy zdarma, kuriozity, Bolivia, weby, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro nejmenší online, Seznam zkratek a akronymů, Nejlepší hry pro dívky, Full HD tapety na PC, Když zavládne vánoční atmosféra,

Několik fórů na závěr. Vtip Příště jinak!: „Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Jmenovky na vánoční dárky ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Jmenovka na dárky
Naše tipy
Rozdávání dárků online
Partnerské weby
Dia vánoční cukroví
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.