Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Logické, Strategie, Závodní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Karetní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, psychologie, internet, nápoje, věda, software, technika, politika, rostliny, hardware, účetnictví, chemie, český jazyk, cestování, kultura, fyzika, příroda, filozofie, náboženství a křesťanství, sport, ekonomie a ekonomika, jídlo, literatura, nemoce atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, zábava, hyperlinky, K, Casino, Státní prapory všech států, Životopisy osobností, V, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Dopravní značky, počítače, Seznam zkratek a akronymů, odkazy

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, Omalovánky, Vaření a smažení, Logické hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Oblíkačky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Deskovky apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Keramický adventní věnec, Recepty, Ježíš Kristus, Vídeňský punč, Blahopřání, Film, Linecká kolečka, Hostina, Historické ozdoby, Papírové ozdoby, Koleda, Betlém, Osvětlení, Sněhová vločka, Pozadí, Santa Claus, Vánoční hvězda, Štědrý den, K Vytištění, Umělý vánoční stromek, K Tisku, Vánoční pozadí, Plocha, Rumové řezy, Bramborový salát, Řetězy, Špalda, Plzeň, Tapeta, Vánoční stromek, Santa apod.

Informace, technika, kultura, informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Keywords:URL, doporučujeme, Obrázky a kliparty zdarma, pro dospělé, Saudi Arabia, Super online hry zdarma, pro děti, cestování, Vše pro zvířecí miláčky, info, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejhranější online testy a kvízy

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Moudrosti, aforismy, bonmoty, moudra, rčení, myšlenky, motta

Citáty slavných, Moudrosti, aforismy, bonmoty, moudra, rčení, myšlenky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o penězích od různých známých osobností.

Náš tip, technika, kultura, informace

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wyoming, Nové Mexiko, Georgie, Montana, Západní Virginie, New Hampshire, Iowa, Washington, Nebraska, Oklahoma, Aljaška, Minnesota, Illinois, Rhode Island, Michigan, Kansas, Nevada, Alabama, Delaware, Virginie, Massachusetts, Ohio, Texas, Arizona, Kalifornie, Florida atd.

Klíčová slova: Adventní magazín, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Státní vlajky zemí, Obrázek Bruneta, tipy, PC tapety pro Windows, Databáze osobností Kdo je to?, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, Přehled přípon a koncovek souborů, Online vánoční magazín, volný čas, č

Tapety na PC zdarma ke stažení - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v monitor, PC, smartphone, notebook, tablet, displej, počítač, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Android, Mac, Linux Xubuntu, Linux Fedora, OSX, Windows 98, macOS, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Red Hat Linux. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, nature - příroda, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, motorky, hmyz a pavouci, květiny, ptáci, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, Formule 1, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 1080x1800, 1920x1280, 4800x1200, 1152x1920, 360x720, 1024x600, 1280x1024, 640x480, 1536x2560, 375x812, 320x568, 1536x2048, 1600x2560, 1600x900, 360x640 atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, hmyz, náboženství, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, mapy, rostliny, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, stavby, ovoce, věda, hudba, auta, nápoje, ptáci, zelenina, osobnosti a lidé, sport, halloween, láska, přístroje, muži atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Kameňáky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O škole, O Slovácích, O důchodcích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O mužích, O zvířátkách, O Somálcích, O manželství, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Adventury, Letecké simulátory, Omalovánky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Hannah Montana, Auta a závodní, Deskovky, Vaření a smažení apod.

černý humor, fóry, fórky, ftipy, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, fórky, ftipy, frky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, židovské anekdoty, černý humor, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, školství, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční trhy, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, č, Tipy na Štědrý den, zajímavosti, humor, Kliparty pro Office

Tapety na PC zdarma ke stažení - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v monitor, PC, smartphone, notebook, tablet, displej, počítač, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Android, Mac, Linux Xubuntu, Linux Fedora, OSX, Windows 98, macOS, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Red Hat Linux. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, nature - příroda, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, motorky, hmyz a pavouci, květiny, ptáci, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, Formule 1, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 1080x1800, 1920x1280, 4800x1200, 1152x1920, 360x720, 1024x600, 1280x1024, 640x480, 1536x2560, 375x812, 320x568, 1536x2048, 1600x2560, 1600x900, 360x640 atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, hmyz, náboženství, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, mapy, rostliny, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, stavby, ovoce, věda, hudba, auta, nápoje, ptáci, zelenina, osobnosti a lidé, sport, halloween, láska, přístroje, muži atd.

Síť, technika, kultura, informace

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: webovky, Prapory českých měst, Wallpapers na PC ke stažení, Dopravní značky, Webové online testy zdarma, Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internetové stránky, Seznam zkratek a akronymů, internet, Vlajky států USA, Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer,

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přání a přáníčka
Zajímavé internetové odkazy
Cristiano Ronaldo football
Naše tipy
Andorra
Tipy na zajímavé weby
Vánoční stromky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.