Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Partnerské weby, technika, zábava, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Logické hry, Adventury, Oblíkačky apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, symboly, ptáci, hmyz, Vánoce a Advent, náboženství, sport, ženy a dívky, zelenina, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, nápoje, rostliny, přístroje, láska, jídlo a nápoje, květiny, ovoce, dopravní prostředky, věda, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween atd.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: kuriozity, zábava, F, zadarmo, Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace, Full HD pozadí na PC, internetové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Jmenovky na dárky k vytištění, Adventní magazín, humor, školství, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

černý humor, vtipy, frky, kameňáky, ftipy, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? černý humor, vtipy, frky, kameňáky, ftipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O ekonomech, Frky o tchýních, O mužích, O ženách, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Keywords:volný čas, V, Online hry zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Jmenovky na dárky k vytištění, Přehled přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Ekonomie, Karl Marx, Vlajky jednotlivých států USA, Ilustrační obrázky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Výroky, moudrosti, myšlenky, úsloví, bonmoty, přísloví, moudra

Citáty slavných osobností, Výroky, moudrosti, myšlenky, úsloví, bonmoty, přísloví, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Moudra, rčení, přísloví, úsloví, hlášky, moudrosti, bonmoty

Slavné citáty, Moudra, rčení, přísloví, úsloví, hlášky, moudrosti, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohu, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o životě od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, poruchy, osobnosti, psychologie, politici, vlastnosti, lékařství, záliby, zločin a právo, mytologie, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, věda, politika, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, národnost, profese a zaměstnání, filozofie, nadpřirozené osoby atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kameňák, Pastýř, Jmelí, Obrazovka, Brno, PF, Václavské náměstí, Cesmína, Nový rok, Stromeček, Adventní svícen, Vánoční prostírání, Linecká kolečka, Vánoční dekorace, K Vytištění, Dárky, Hostina, Advent, Text, Drážďany, Film, Jídlo, Šišky, Adventní neděle, Televize, Kinder, Vánoční svařák, Jmenovka, Vánoční stromeček, Smrk, Křesťanství apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Online testy zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, Webové online testy zdarma, hyperlinky, Super online kvízy, Vánoční svíčky, doporučujeme, Přehled státních vlajek států světa, zeměpis, počítače

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Informace, technika, zábava, informace

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Náboženství, Stoletá válka, Zpěvák, AIDS, Vražedkyně, Dabérka, Skladatel, KHL, Sebevražda, Archivář, Komik, Herečka, Masový vrah, Producent, Prezident USA, Poslanci, Američan, Herec, Trest smrti, Kněz, NHL, Císař, Atentát, Washington Capitals, Esejista, Vládce, Kladno, Druhá světová válka, Zlatý slavík, Obchodník, Režisér, Habsburkové, Pedagog, Politik, Vojevůdce, Poslanec apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, mytologie, herectví, herci a herečky, vlastnosti, přezdívky, národnost, věda, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, umělci, filozofie, profese a zaměstnání, historie, nadpřirozené osoby, osobnosti, politika, záliby atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: URL, Tapety na plochu PC, Přehled zkratek a akronymů, Přání a blahopřání, webové stránky, Super online flash hry, Přehled vlajek USA, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, Světové vlajky, zdarma, výukové pomůcky

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Náš tip, technika, zábava, informace

Vtípky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech, černý humor, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Střílečky, Oddechové, Strategie, Pro dívky, Klasické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Závodní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Super online flash hry, Seznam přípon a koncovek souborů, Biografie slavných osobností, Vánoční magazín, cestování, Tara Reid, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější hry online, Super online hry zdarma, Hry pro kluky, pro dospělé, Online hry pro děti zdarma, Narodil se Kristus Pán,

Několik fórů na závěr. Vtip Anti...: Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Adventní trhy
Zajímavé internetové odkazy
Texas hold em Indonesia
Naše tipy
Casino
Partnerské weby
Jmenovky na dárky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.