Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Omalovánky, Auta a závodní, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Barbie hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Adventury, Deskovky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Střílečky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Postřehové hry, Logické hry, Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry a tak dále.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Pozadí na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. můžete využít v phablet, ultrabook, tablet, počítač, PC, monitor, mobil, smartphone, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Java ME, macOS, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Mac, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Slackware. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, hudební tapety, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, noční města, květiny, kytky, auta, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, rostliny, psi a štěňátka, letadla, operační systémy, Windows. Stahujte v rozlišení 2560x1600, 1600x2560, 1800x1440, 360x720, 1024x768, 1440x900, 1600x1200, 1280x768, 1920x1280, 2560x2048, 360x760, 2048x1536, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1152x1920 atd.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Seznam vlajek měst České republiky, školství, F, Velikonoční přání k Velikonocům, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší zeměpisné kvízy, zdroje informací, Fond d écran, Obrázky zdarma, doporučujeme, volný čas, H

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Bojové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Akční hry, Hry pro děti, Logické hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím zobrazit, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit, v čem spustit, kterak editovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak exportovat soubory těchto typů: obrazy disků, konfigurační soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, grafiku, komprimace dat, internet a web, video soubory, koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory apod.

Keywords:kuriozity, Obrázky vlajek měst ČR, výukové pomůcky, Pozadí na plochu počítače, Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, internet, F, H, Rolničky, weby, tipy, Obrázky na plochu PC

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Arkansas, Montana, Florida, New Hampshire, Indiana, Maryland, Alabama, Kentucky, Texas, Kalifornie, Idaho, Delaware, Iowa, Illinois, Jižní Karolína, Washington, Rhode Island, Nové Mexiko, Havaj, Nevada, Utah, Nebraska, Jižní Dakota, Ohio, Západní Virginie atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Bojové online gamesy, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Strategie, Sportovní, Oddechové, Logické, Závodní a podobně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Velikonoční tvoření, multimédia, Vlajky zemí světa, URL, Obrázek tři vajíčka, pro dospělé, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vánoční web, Seznam vlajek amerických států

Fórky, vtipy, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, týmy NHL, geocaching, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, kterak editovat, jak exportovat, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak importovat soubory těchto typů: konfigurační soubory, koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, video soubory, grafiku, komprimace dat, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, info, Přehled státních vlajek států světa, Přáníčko stavil se tu zajíček, Hry pro nejmenší online, F, webové stránky, Blahopřání k Velikonocům ke stažení, zeměpis, Online geografické testy zdarma bez registrace, Biografie slavných osobností

Fórky, vtipy, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, týmy NHL, geocaching, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, úřady a ministerstva apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Egypt, Režisér, Teolog, Továrník, Hudba, Fotograf, Herečka, Prezidenti ČR, Protektorát, Křesťanství, Zpěvák, Máj, Miliardáři, Kancléř, Podnikatel, Trest smrti, Pittsburgh Penguins, Nobelova cena, Prezident, Básník, Mim, Američané, Prezidenti USA, Olympiáda, Prezidenti, New York Rangers, Country, Hejtman, Kladno, Skladatel, Rakušan, Renesance, Manýrismus, Královna, Čeští králové, Francie apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: internet, účetnictví, jídlo, sport, různé, technika, ekonomie a ekonomika, nemoce, stavebnictví, školství, latina, cestování, náboženství a křesťanství, věda, materiály, hardware, fyzika, zkratky, nástroje, literatura, nápoje, software, příroda, zločin a právo atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, zkratky, latina, stavebnictví, lékařství a medicína, psychologie, příroda, náboženství a křesťanství, nástroje, technika, školství, bankovnictví, politika, různé, matematika, zločin a právo, filozofie, věda, nemoce, počítače, ekonomie a ekonomika, software, kultura, rostliny atd.

Klíčová slova: počítače, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, Biografie slavných osobností, Dopravní značky, Bhutan, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značení, Přehled formátů souborů, odkaz, Descarga de música,

Několik fórů na závěr. Vtip Komunisti: Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajka Papuy Nové Guiney
Partnerské weby
Vesela textová přáníčka k Velikonocům
Naše tipy
Obrázek červená kraslice
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční blahopřání Velikonoce jsou tady!
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.