Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Hry pro děti, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Relaxační hry, Animace, Akční hry, Pro dívky, Strategie a tak dále.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Vtipy, vtípky, anekdoty, fórky, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, vtípky, anekdoty, fórky, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, info, výukové pomůcky, webovky, Mandy Moore, Super online flash hry, Seznam přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Kosovo, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, kuriozity, Státní prapory, Nejhranější hry online

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Minnesota, Montana, Washington, Louisiana, Indiana, Maryland, Kentucky, Nové Mexiko, Severní Karolína, Nebraska, Missouri, Kalifornie, Tennessee, Virginie, Oklahoma, Arizona, New York, Aljaška, Massachusetts, Jižní Karolína, Severní Dakota, Wyoming, Iowa, Pensylvánie, Idaho atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Deskovky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Adventury, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, online html5 hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Keywords:Biografie známých osobností, URL, Stručný slovník pojmů a termínů, volný čas, Texas hold em Indonesia, Vlajky států USA, pro dospělé, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Chelsea Football Club, zeměpis, linky, odkaz

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, jak otevřít, v čem spustit následující typy souborů: komprimace dat, systémové soubory, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, dokumenty, spustitelné soubory apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Montana, Aljaška, Georgie, Kalifornie, Virginie, New Jersey, Indiana, Wyoming, Severní Dakota, Ohio, Illinois, Michigan, Nevada, Západní Virginie, Nové Mexiko, Oregon, Kansas, Colorado, Missouri, Kentucky, New York, Rhode Island, New Hampshire, Wisconsin, Iowa, Oklahoma atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, Online hry zdarma, Vlajky států a zemí světa, Mezinárodní den žen, B, Dopravní značky, Online vánoční magazín, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pozadí na PC ke stažení - full HD tapety ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, tablet, smartphone, phablet, ultrabook, monitor, mobilní telefon, mobil, notebook, počítač, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, macOS, Windows 2000, BlackBerry OS, Slackware, Windows 98, Windows 7. Wallpapers na PC z kategorií rostliny, květiny, kytky, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, zvířata, budovy a stavby, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, wallpapery, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, noční města, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, příroda, krajina. Mnoho verzí a velikostí jako 320x568, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1280x960, 1152x768, 1536x864, 640x480, 2560x1440, 1800x1440, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1200x1920, 1280x1024, 854x480, 1600x1200 atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Moudrosti, aforismy, přísloví, bonmoty, myšlenky, motta, hlášky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, aforismy, přísloví, bonmoty, myšlenky, motta, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o smrti od různých známých osobností.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: KSČ, New York Rangers, Zpěvačka, Ministři, Československo, Císař, První republika, Ekonom, Boston Bruins, Francie, Rakousko-Uhersko, Avangard Omsk, Kancléř, Rétorika, Komunisté, Zpěvačky, Žhavé výstřely, Vojevůdce, Producent, Zpěvák, Český slavík, Sochař, Romantismus, Starověký Egypt, Čech, Poslanec, Trenérka, Olympiáda, Textař, KHL, Generalissimus, Prezidenti, Stoletá válka, Washington Capitals, Scénárista, Maršál apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: zajímavosti, zábava, Obrázky vlajek měst ČR, Black Jack, Přehled formátů souborů, Pozadí na PC ke stažení, Nejhranější hry online, Online hry zdarma, weby, zdroje informací, Full HD pozadí ke stažení

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, země EU, státy usa, měny, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, týmy NHL apod.

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. lze použít v smartphone, notebook, displej, počítač, phablet, monitor, tablet, mobilní telefon, mobil, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Android, Windows 7, Lubuntu, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows 95, Windows XP, Java ME, Linux Mint, Red Hat Linux. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, free wallpapers, nature - příroda, motorky, květiny, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, Formule 1, zvířata, fraktály, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 1024x600, 1280x800, 1600x1200, 2560x1920, 1920x1280, 1600x2560, 1800x1440, 1366x768, 3200x1800, 2048x1080, 1536x2560, 393x786, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1152x1920 atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: hyperlinky, Online biografie, životopisy osobností, multimédia, F, Ilustrace, obrázky, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, tipy, Přehled zkratek a akronymů, počítače, Dopravní značení, M, internetové stránky, Vlajka Nauru,

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Další odkazy:

Naše tipy
Poker karetní hra
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k vytištění a vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Tinder app dating service
Doporučené odkazy
Warez
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.