Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Hlášky, motta, úsloví, aforismy, výroky, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Hlášky, motta, úsloví, aforismy, výroky, moudra, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o penězích od různých známých osobností.

Vtípky, kameňáky, vtipy, vtipné texty, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, vtipy, vtipné texty, ftipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Desktop, Striezelmarkt, Keramika, Brno, Jídlo, Řetězy, K Vytisknutí, PF, Vánoční punč, Sněhulák, Drážďany, Historické ozdoby, Advent, Anděl, Vídeň, Dárky, Jmenovky, Alkoholový kalendář, Štědrý večer, Adventní trhy, Pozadí, Vinná klobása, Bůh, Sám doma, Francouzsky, SMS, Pro děti, Staroměstské náměstí, Píseň, Tiskárna, Smrk apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, Kliparty zdarma, V, zajímavosti, Vánoční pokrmy, Biografie slavných osobností, zábava, volný čas, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, H, internetové stránky, Vánoční magazín

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Pozadí na PC - pC pozadí pro Windows

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. doporučujeme pro počítač, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, notebook, mobil, phablet, displej, smartphone, tablet a pro operační systémy Windows 7, Windows 2000, Linux Mint, Slackware, Windows Server 2012, Windows 95, Mac, Linux Xubuntu, macOS, Windows 10, BlackBerry OS. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, fraktály, ptáci, Formule 1, sportovní wallpapery, zvířata, fantasy, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, nature - příroda, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, motorky. Dostupné rozměry 2160x3840, 412x846, 1366x1024, 1920x1440, 2048x1080, 1024x768, 2560x1920, 1440x2560, 1024x600, 4800x1200, 1600x1200, 2048x1536, 2560x1600, 854x480, 640x480, 800x1280 atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, kuriozity, Přehled přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění, odkaz, zdroje informací, K, Vánoční dárky k tisku, Přehled souborových přípon, webovky, hyperlinky

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Střílečky, Pro dívky, Logické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Oddechové, Závodní, Klasické a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, přezdívky, lékařství, státní správa, osobnosti, podnikání a podnikatelé, poruchy, záliby, politici, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, psychologie, zločin a právo, profese a zaměstnání, věda, národnost, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, školství, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, pro děti, Státní vlaječky, prapory, World flags, Super online kvízy, Prapory českých měst, zadarmo, Vánoční pohádky pro malé i velké diváky, Online testy zdarma bez registrace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé, Online hry zdarma

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Česká královna, Hudebnice, Podnikatel, Ministr, Vládce, Čeští králové, Prezidenti USA, Producent, Nežijící, Vojáci, Itálie, Francouz, Novinář, Státník, Rétorika, Exilový prezident, Dabérka, Hejtman, Renesance, Scénárista, Obchodník, Československo, HIV pozitivní, Němci, KHL, Druhá světová válka, Závodník, Teolog, Hejtmani, Rakousko-Uhersko, Herečka, Američané, Pop, Rock ‚n‘ Roll, Imitátor, Poslanec apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Full HD tapety na PC - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. lze použít v PC, tablet, smartphone, obrazovka počítače, phablet, mobil, ultrabook, displej, monitor, notebook, počítač a pro operační systémy Lubuntu, Mac, OSX, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows NT, Red Hat Linux, Windows 95. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, letadla, sportovní pozadí, motorky, motocykly, wallpapery, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, rostliny, auta, zvířata, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolte si z rozměrů 1280x800, 750x1334, 1440x2560, 2560x2048, 1280x768, 1536x2560, 1440x900, 640x480, 1024x768, 800x1280, 2160x3840, 1280x854, 1536x2048, 1600x1200, 1024x600, 1152x864 atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Klíčová slova: zeměpis, Adventní magazín, Dopravní značení, Best web page, výukové pomůcky, V, V, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, Vlajky měst a obcí České republiky, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky států USA

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Philadelphia Flyers, Normalizace, Komunisté, Československo, Poprava, Herečka, Ekonom, Podnikatelé, Američané, Žijící, Máj, Manýrismus, Politik, Atentát, Druhá světová válka, New York Rangers, Hokej, Hejtman, Básník, Generalissimus, Královna, Sebevražda, Diplomat, Vládce, Prezidenti USA, Dramatik, Teolog, Hejtmani, Pittsburgh Penguins, Francie, Textař, Miliardáři, Olympijští vítězové, Mim, Upálen, Husité apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, český jazyk, technika, lékařství a medicína, filozofie, materiály, fyzika, zkratky, účetnictví, jídlo, náboženství a křesťanství, nápoje, software, matematika, nemoce, sport, věda, zločin a právo, psychologie, stavebnictví, internet, literatura, politika, školství atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Členské země americké federace, Jessica Biel, Dopravní značení, Obrázky, kliparty, webové stránky, Nejlepší hry pro dívky, internet, odkazy, Jak ozdobit vánoční stromeček?,

Několik fórů na závěr. Vtip Věno: Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

„Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Partnerské weby
Sobí omalovánka
Doporučené odkazy
Stromečky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.