Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Naše tipy, informace a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, ekonomie a ekonomika, filozofie, software, psychologie, příroda, stavebnictví, školství, náboženství a křesťanství, český jazyk, materiály, bankovnictví, literatura, různé, internet, rostliny, fyzika, věda, latina, nástroje, matematika, cestování, politika, zločin a právo atd.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wyoming, Rhode Island, Nebraska, Kentucky, Pensylvánie, Wisconsin, Ohio, Oregon, Kalifornie, Louisiana, Alabama, Virginie, Severní Dakota, Iowa, Arizona, Arkansas, Nevada, Montana, Maryland, Colorado, Michigan, Washington, Florida, Havaj, Vermont, Delaware atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, V, doporučujeme, Super online flash hry, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, weby, hyperlinky, A, Vánoční tapety na plochu, zeměpis, výukové pomůcky, cestování, tipy

černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy, anekdoty, frky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, vtipy, ftipy, anekdoty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Windows apod.

PC pozadí pro Windows - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro PC, phablet, mobilní telefon, monitor, smartphone, ultrabook, počítač, notebook, mobil, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Lubuntu, Windows NT, Linux Ubuntu, Android, OSX, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 10 Mobile, macOS, Microsoft Windows Vista, Java ME. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, flóra, stromy, Formule 1, tenisté a tenistky, fantasy, zvířata, velkoměsta a noční život, free wallpapers, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, vesmír, kosmos, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, ptáci, květiny, sportovní wallpapery. Stahujte ve velikostech 2560x1920, 1536x2048, 1080x1920, 320x568, 1280x768, 412x846, 1920x1440, 1440x900, 2048x1080, 1600x2560, 854x480, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 375x812, 2560x1600, 393x786 atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Síť, informace a zábava

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Logické hry, Hannah Montana, online html5 hry, Barbie hry apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Keywords:Kliparty zdarma, Vlajky amerických států USA, Dopravní značení, Životopisy slavných osobností, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, zadarmo, linky, Super free web games zdarma, Vše pro kolo, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky vlajek měst ČR, Onlinovky zdarma

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, ovoce, zelenina, smajlíci a emotikony, hudba, jídlo a nápoje, květiny, zvířata, halloween, muži, auta, hmyz, věda, ptáci, náboženství, osobnosti a lidé, přístroje, nápoje, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, láska, stavby atd.

černý humor, anekdoty, fóry, frky, fórky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? černý humor, anekdoty, fóry, frky, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O manželství, O ženách, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O zvířátkách, Frky ze života, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách apod.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Závody aut, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Akční hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Strategie, Stolní a deskové hry, Relaxační hry a tak dále.

World wide web, internet, informace a zábava

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní svícen, Osvětlení, PF, Košíčky, Jmelí, Vykrajovátka, Strom, Recepty, Ohňostroj, Vinná klobása, Pokrmy, Zdraví, Vánoční stromek, Vosí hnízda, Korálky, Windows, Adventní trhy, Tiskárna, Ježíšek, Tisk, Skleněné ozdoby, Vánoční hvězda, Alkoholový kalendář, LED svíčky, Láska nebeská, Jesličky, Francouzsky, Řetězy, Štěstí, Štóla, Husarské knoflíky apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, Přehled souborových přípon, Adventní svícen a jeho symbolika, č, humor, zábava, Onlinovky - online hry, Obrázky, kliparty, internetové stránky, Onlinovky zdarma, Vlajky zemí světa

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Počítačové tapety pro Windows - full HD tapety na PC zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro PC, monitor, ultrabook, notebook, mobil, počítač, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Windows XP, macOS, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 95, Windows Me, OSX. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií dopravní prostředky, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, letadla, rostliny, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, květiny, kytky, zvířata, příroda, krajina, voda a bubliny, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, psi a štěňátka, wallpapery, Roztomilá zvířátka. Dostupná rozlišení jsou 2560x1440, 1280x768, 412x846, 360x640, 800x600, 375x667, 360x720, 1366x1024, 1440x900, 1536x2048, 1152x864, 1152x768, 1280x854, 800x1280, 1920x1440, 1200x1920 atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, jak přehrát následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty, grafiku apod.

Informace, informace a zábava

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtman, Mim, Spisovatel, Generalissimus, Císař, Slovák, Žhavé výstřely, Textařka, Ministři, Antropolog, Podnikatel, Charta 77, Husité, Prezident USA, Dramatik, Rakušan, Brno, Nežijící, Vražedkyně, Poslanec, Rétorika, Sci-fi, Válka, Žijící, Exilový prezident, Masový vrah, Textař, Právník, Podnikatelé, Vojáci, Normalizace, Archivář, Trenérka, Historik, Faraon, Němci apod.

Klíčová slova: kuriozity, zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nature wallpapers, Seznam přípon a koncovek souborů, multimédia, odkazy, Vánoční výzdoba má mnoho podob, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Počítačové tapety pro Windows - full HD tapety na PC zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro PC, monitor, ultrabook, notebook, mobil, počítač, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Windows XP, macOS, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 95, Windows Me, OSX. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií dopravní prostředky, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, letadla, rostliny, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, květiny, kytky, zvířata, příroda, krajina, voda a bubliny, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, psi a štěňátka, wallpapery, Roztomilá zvířátka. Dostupná rozlišení jsou 2560x1440, 1280x768, 412x846, 360x640, 800x600, 375x667, 360x720, 1366x1024, 1440x900, 1536x2048, 1152x864, 1152x768, 1280x854, 800x1280, 1920x1440, 1200x1920 atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, jak přehrát následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty, grafiku apod.

Internet, síť, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, politici, osobnosti, historie, profese a zaměstnání, zločin a právo, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, národnost, školství, přezdívky, lékařství, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, záliby, mytologie, podnikání a podnikatelé, umělci, filozofie, státní správa atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Omalovánky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Adventury, Oddechové hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky apod.

Pozadí na PC - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. můžete využít v smartphone, počítač, tablet, displej, PC, notebook, phablet, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, mobil a pro operační systémy Mac, Windows Me, Android, Slackware, Red Hat Linux, Java ME, Windows 95, Windows 10, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 7. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: fraktály, hmyz a pavouci, ptáci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, fantasy, Formule 1, tenisté a tenistky, květiny, Rally, závody aut, zvířata, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos. Vyberte si rozměr z 1152x864, 375x812, 1366x768, 1440x900, 1280x960, 1080x1800, 2560x1920, 1440x960, 1024x768, 1366x1024, 750x1334, 1440x2560, 640x480, 1280x1024, 2048x1080, 1280x800 atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Online testy zdarma bez registrace, webovky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, č, Štědrý den, webové stránky, PC pozadí pro Windows, Adventní magazín, počítače, Stručný encyklopedický slovník, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Digitální počítačové hry, herní konzole,

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Pejsku, pojď sem.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Fotbalista Fernando Torres
Naše tipy
Sweden
Doporučené odkazy
Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý
Zajímavé internetové odkazy
Jak vypadá jmelí?
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.