Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Naše tipy, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Internet, síť, volný čas a zábava

Kameňáky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fóry, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Frky ze života, O mužích, O ekonomech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, O škole, O zvířátkách, O důchodcích, O Windows apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak přehrát, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít soubory následujících typů: video soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, hyperlinky, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Cyprus, Nejlepší školní testy a kvízy, zadarmo, Členské země americké federace, Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení, odkazy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, kuriozity

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, hudební zkratky, geocaching, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, obecné zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, týmy NHL, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, státy usa apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Síť, volný čas a zábava

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Myšlenky, rčení, motta, bonmoty, moudrosti, moudra, hlášky

Citáty slavných osobností, Myšlenky, rčení, motta, bonmoty, moudrosti, moudra, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o zlu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o smrti od různých známých osobností.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, věda, lékařství, politici, profese a zaměstnání, mytologie, osobnosti, přezdívky, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, národnost, záliby, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, žurnalisté a novináři, vlastnosti, křesťanství, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Keywords:weby, Stručný slovník pojmů a termínů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Velikonoční wallpaper s beránkem, K, pro děti, Free game online hry, Belgium, zeměpis, URL, webovky

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií matematika, věda, zkratky, internet, zločin a právo, nápoje, filozofie, fyzika, psychologie, kultura, účetnictví, jídlo, nemoce, bankovnictví, materiály, chemie, počítače, literatura, technika, cestování, politika, rostliny, lékařství a medicína, latina atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Animace, Karetní hry, Střílečky, Pro dívky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Sportovní hry, Strategie, Postřehové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online web Hry zdarma bez registrace, humor, Co je to mazanec?, Obrázky vlajek měst ČR, K, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Kraslice, tipy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, Ilustrační obrázky

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Fóry, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, ftipy

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, murphyho zákony, černý humor, vtipné hádanky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, kameňáky, frky o zvířatech apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Náš tip, volný čas a zábava

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Havaj, Nebraska, Oregon, Jižní Dakota, New York, Maine, Minnesota, New Hampshire, Louisiana, Illinois, Idaho, Nevada, Delaware, Indiana, Florida, Missouri, Aljaška, Arkansas, Ohio, Kalifornie, Nové Mexiko, Tennessee, Connecticut, Washington, New Jersey, Oklahoma atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Logické, Pro dívky, Oddechové, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Střílečky, Závodní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Klasické, Strategie a podobně.

Klíčová slova: Státní prapory všech států, info, Wallpapery na PC ke stažení, Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení, Online adventní magazín, Dopravní značky, Kliparty pro Office, Guatemala, počítače, výukové pomůcky, Nejlepší tapety na plochu zdarma

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Fóry, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, ftipy

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, murphyho zákony, černý humor, vtipné hádanky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, kameňáky, frky o zvířatech apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Informace, volný čas a zábava

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - tapety do mobilu

Také doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. jsou vhodná pro počítač, mobilní telefon, PC, tablet, smartphone, mobil, ultrabook, phablet, monitor, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Linux Fedora, Android, Linux Ubuntu, Windows NT, Windows 2000, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Lubuntu, Mac. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, auta, letadla, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, noční města, jídlo a nápoje, rostliny, wallpapery. Vyberte si rozměr z 375x667, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 375x812, 1536x2048, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 2160x3840, 1800x1440, 1152x768, hi res 2560x1920, 1366x1024, 360x640, 1280x768 atd.

Wallpapery na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, phablet, notebook, smartphone, PC, displej, mobil, ultrabook, monitor a pro operační systémy OSX, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 98, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 2000, Lubuntu, Windows 95, Java ME, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Rally, závody aut, motorky, flóra, stromy, fraktály, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, free wallpapers, zvířata, Formule 1, květiny, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 2560x1600, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 360x720, 1366x1024, 768x1024, 1280x960, 1024x600, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 1366x768, 1536x2048, 375x667, 2048x1536, 2560x1440, 360x760 atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, dopravní prostředky, zvířata, nápoje, symboly, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, halloween, ptáci, smajlíci a emotikony, přístroje, hudba, hmyz, láska, rostliny, náboženství, ovoce, Vánoce a Advent, ženy a dívky, zelenina, věda, jídlo a nápoje atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, zajímavosti, M, Online web Hry zdarma bez registrace, Vánoční web, Velikonoční přáníčko Velikonoce jsou tady!, M, linky, internet, zábava, A, školství, Obrázek strašidelné vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Textová blahopřání k Velikonocům
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek modrozelené vajíčko
Partnerské weby
Vlajka Svaté Heleny
Naše tipy
Faroe Islands
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.