Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zavražděn, Malíř, Spisovatel, Vojevůdce, Olympiáda, Manýrismus, Teolog, Česká královna, Avangard Omsk, Prezidenti, První republika, Kladno, Romantismus, Právník, Generalissimus, Zpěvačky, Pop, Ministr zahraničí, Vojáci, Upálen, Exilový prezident, Komunista, Mluvčí, Vládce, Slováci, Američan, Státník, Egypt, Atentát, Poprava, HIV pozitivní, Slovák, ČSSD, Skladatel, Československo, Prezident USA apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online životopisy, biografie, Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění, zdroje informací, multimédia, kuriozity, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Vlajky spojených států amerických, Online adventní magazín, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online adventní magazín

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Strategie, Vánoční online hry, Logické, Klasické, Střílečky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Sportovní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Adventury, Vaření a smažení, Oblíkačky, Omalovánky, Hannah Montana, Oddechové hry, Akční gamesky, Hry s koňmi apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Keywords:Tapety na PC, Nejhranější hry online, Prapory všech zemí světa, Nejlepší online hry zdarma, Hazard games, Online testy a kvízy zdarma, Biografie slavných osobností, Prapory českých měst, Texty přání k vánocům, pro děti, č, webové stránky

Tapety na PC - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. doporučujeme pro notebook, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, PC, monitor, mobil, ultrabook, počítač, tablet a pro operační systémy Slackware, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 98, macOS, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 95, Linux Fedora, Windows XP, Microsoft Windows Vista. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, hudební tapety, voda a bubliny, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, rostliny, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, letadla, wallpapery, budovy a stavby, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, noční města, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1200, 1600x1200, 1280x768, 320x568, 1200x1920, 1536x2048, 1280x960, 2048x1080, 1080x1800, HD 1280x720, 854x480, 768x1024, 1600x2560, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440 atd.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy, M, Vlajky měst Kraje Vysočina, odkaz, hyperlinky, Světové vlajky, Co je to GFE?, Federace USA, cestování, info, Nej hry online

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Logické, Karetní, Pro dívky, Závodní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Sportovní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak importovat, čím prohlížet, jak převést, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, šablony dokumentů, systémové soubory, internet a web, video soubory, dokumenty, konfigurační soubory, koncovky souborů, grafiku apod.

PC pozadí pro Windows - pozadí na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v phablet, tablet, displej, notebook, mobil, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows Me, FreeBSD, Windows Server 2012, OSX, BlackBerry OS, Windows 10, Java ME, Windows XP. Pozadí na tablet z kategorií noční města, letadla, příroda, krajina, zvířata, wallpapery, voda a bubliny, květiny, kytky, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, auta, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, hudební tapety. Zvolte si z rozměrů 1152x1920, 360x720, 640x480, 1920x1280, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 1080x1800, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 2048x1080, 1536x2560, 1024x600, 1600x2560, 1280x768 atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, Connecticut, Vermont, Nebraska, Alabama, Kalifornie, Washington, Oklahoma, Havaj, Georgie, Wisconsin, Montana, Minnesota, Louisiana, Kansas, Jižní Karolína, Maine, Nevada, Oregon, New Jersey, Utah, Severní Karolína, Jižní Dakota, Arkansas, Nové Mexiko, Arizona atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Plocha, Film, Betlém, Štědrý večer, Vánoční kaktus, Květiny, Bramborový salát, Vánoční ozdoby, Perníčky, Vánoční svícen, Zima, Píseň, Staroměstské náměstí, Vánoční tapety, Vídeňský punč, Sněhulák, Přání, Linux, Adventní kalendář, Santa Claus, Adventní neděle, Tapeta, Vánoční svařák, Umělý vánoční stromek, Rostliny, Omalovánky, Kapr, Brno, Štědrý den, Slámový adventní věnec, Linecká kolečka apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, Přehled zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vánoční dekorace, F, Pozadí na PC ke stažení, linky, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, Hry pro nejmenší online, Dopravní značky, internetové stránky

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Logické, Karetní, Pro dívky, Závodní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Sportovní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak importovat, čím prohlížet, jak převést, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, šablony dokumentů, systémové soubory, internet a web, video soubory, dokumenty, konfigurační soubory, koncovky souborů, grafiku apod.

PC pozadí pro Windows - pozadí na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v phablet, tablet, displej, notebook, mobil, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows Me, FreeBSD, Windows Server 2012, OSX, BlackBerry OS, Windows 10, Java ME, Windows XP. Pozadí na tablet z kategorií noční města, letadla, příroda, krajina, zvířata, wallpapery, voda a bubliny, květiny, kytky, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, auta, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, hudební tapety. Zvolte si z rozměrů 1152x1920, 360x720, 640x480, 1920x1280, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 1080x1800, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 2048x1080, 1536x2560, 1024x600, 1600x2560, 1280x768 atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro smartphone, PC, počítač, displej, phablet, mobil, notebook, mobilní telefon, tablet, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Linux Fedora, Windows 2000, Mac, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 10. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, tenisté a tenistky, fraktály, free wallpapers, Formule 1, flóra, stromy, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, motorky, velkoměsta a noční život. Vyberte si rozměr z HD 1280x720, 2048x1536, 375x667, 768x1024, 1080x1920, 1600x1200, 1152x864, 1200x1920, 1440x2560, 2560x1440, 854x480, 3200x1200, 800x1280, 1600x2560, 1280x768, 360x760 atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: volný čas, školství, odkazy, zajímavosti, výukové pomůcky, Tinder, Super online kvízy, weby, zdarma, URL, V, Hry pro dívky online, Co je to omalovánka?,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky k svátku a k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční omalovánky k vytisknutí
Partnerské weby
Hlavní město Praha
Tipy na zajímavé weby
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.