Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: hyperlinky, č, tipy, URL, Plzeňský kraj, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Hry pro nejmenší děti online zdarma, cestování, Omaha Hold’em poker, pro dospělé, M, Biografie slavných osobností, zajímavosti

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro phablet, displej, mobil, notebook, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, tablet, PC, počítač, smartphone a pro operační systémy Windows 7, Windows XP, SUSE Linux, Linux Fedora, Android, Linux Mint, Windows Server 2012, Windows Me, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Java ME. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, auta, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, wallpapery, zvířata, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, voda a bubliny, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, noční města, sportovní pozadí, dopravní prostředky, květiny, kytky, hudební tapety. Dostupná rozlišení jsou 320x568, 360x640, 1024x600, 768x1024, 1280x800, 1440x2560, 750x1334, 375x812, 1600x1200, 375x667, 854x480, 800x600, 1680x1050, 412x846, 2048x1080, 393x786 atd.

Keywords:P, Městské a obecní prapory obcí ČR, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Oranžová vajíčka na obrázku, Vlajky států světa, V, Online vánoční magazín, Flag of Switzerland, Webové online testy zdarma, Nej hry online, Seznam zkratek a akronymů

Tapety na plochu PC - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro počítač, phablet, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, PC, monitor, displej, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Linux Ubuntu, FreeBSD, BlackBerry OS, OSX, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows 98. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, tenisté a tenistky, nature - příroda, ptáci, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, motorky, zvířata, Formule 1, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, fraktály. Zvolte si z rozměrů 3200x1200, 1152x768, 4800x1200, 1080x1800, 1536x2560, 1200x1920, HD 1280x720, 1440x900, 1152x1920, 1680x1050, 360x760, 360x720, 412x846, 1440x2560, 1920x1080, 360x640 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Wisconsin, Michigan, New Hampshire, Kansas, Oklahoma, Západní Virginie, Kalifornie, Connecticut, Mississippi, Missouri, Colorado, Virginie, Aljaška, Iowa, Jižní Karolína, Indiana, Kentucky, Severní Karolína, Pensylvánie, New Jersey, Ohio, Texas, Havaj, Minnesota, Wyoming, Nebraska atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američan, Renesance, Faraon, Zavražděn, Podnikatelé, Komik, Avangard Omsk, Vrah, Egypt, Ekonom, Ministr, Vůdce, Křesťanství, Washington Capitals, Prezident USA, KHL, Američané, Státník, Mluvčí, Diplomat, Orlík, Poslanci, Český slavík, Obchodník, Dramatik, Pittsburgh Penguins, Prezidenti USA, Zpěvačka, Zpěvák, Zpěvačky, Husité, Normalizace, Kněz, Angličané, Herec, Překladatel apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, technika, cestování, hardware, materiály, sport, rostliny, zločin a právo, software, ekonomie a ekonomika, fyzika, jídlo, matematika, literatura, náboženství a křesťanství, počítače, příroda, chemie, různé, bankovnictví, kultura, psychologie, stavebnictví, lékařství a medicína atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Ilustrační obrázky, Dopravní značení, Gillian Anderson, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční blahopřání k Velikonocům, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkazy

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, zelenina, nápoje, zvířata, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, mapy, sport, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, rostliny, ovoce, květiny, symboly, Vánoce a Advent, náboženství, přístroje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, hudba, auta, hmyz atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty, vtipy, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, černý humor, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Full HD tapety na PC - wallpapers na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro mobil, smartphone, phablet, PC, displej, tablet, počítač, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Mac, macOS, Linux Xubuntu, Android, Linux Mint, Windows 2000, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Java ME. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, wallpapery, hudební tapety, květiny, kytky, operační systémy, Windows, letadla, voda a bubliny, dopravní prostředky, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, jídlo a nápoje, noční města, rostliny, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí. Dostupné velikosti jsou 375x812, 1920x1280, 1600x900, 800x600, 1440x960, 800x1280, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1200x1920, 1600x1200, 1280x1024, 1280x854, 2560x1600, 1536x2048, 2560x1440 atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, kuriozity, webové stránky, Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun, Vlajky měst a obcí České republiky, webovky, Americké federální vlajky, Fotky Mariah Carey, zadarmo, weby, linky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Ftipy, vtipné texty, fóry, černý humor, fórky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipné texty, fóry, černý humor, fórky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech apod.

Přísloví, hlášky, motta, rčení, aforismy, moudrosti, moudra

Citáty slavných, Přísloví, hlášky, motta, rčení, aforismy, moudrosti, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o víře, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o životě od různých známých osobností.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Nejlepší tapety na plochu zdarma, internet, V, Dopravní značky, Online adventní magazín, Online hra skákající králíček, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Super online kvízy, zábava, zeměpis, volný čas, Tapety na plochu PC, Velikonoční blahopřání s názvem Roztomilý zajíček, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Bouřka: Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Další odkazy:

Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Velikonoční blahopřání
Tipy na užitečné weby
Chad
Biografie Julia Roberts
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kate Moos
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody
Doporučené odkazy
3D a digital Wallpapers
Wallpapers na plochu
Doporučené internetové odkazy
Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody
Striptýz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.