Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Dále doporučujeme, informace a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Fórky, frky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, murphyho zákony apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Vše o Vánocích, Zlínský kraj, pro dospělé, počítače, Přehled zkratek a akronymů, Vánoční dárky, Ilustrace, obrázky, zdroje informací, školství, doporučujeme

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Ohio, Connecticut, Vermont, Mississippi, Illinois, Texas, Kentucky, Iowa, Massachusetts, Florida, New York, Wyoming, Pensylvánie, Washington, Rhode Island, Delaware, Montana, Aljaška, Jižní Karolína, New Jersey, Západní Virginie, Michigan, Missouri, Wisconsin, Indiana atd.

Síť, informace a zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak otevřít, jak importovat následující typy souborů: komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, dokumenty, obrazy disků, grafiku, spustitelné soubory apod.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Píseň, Vánoční svícen, Německy, Adventní neděle, Vánoční ubrusy, Zima, Obrazovka, Bůh, Vánoční trhy, Staroměstské náměstí, Štědrý večer, Plzeň, Wallpaper, Vánoční filmy, Svíčky, Perníčky, Umělý vánoční stromek, Historické ozdoby, Štědrý den, Tichá noc, Adventní věnec, Vánoční koledy, Vánoční stromeček, Vánoční koule, Silvestr, Rostliny, Václavské náměstí, Borovice, Anděl, Vánoční hvězda, Pastýř apod.

Keywords:Webové online testy zdarma, Vánoční web, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internetové stránky, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značení, výukové pomůcky, Der Arsenal Football England, webovky, zadarmo, Dopravní značení

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Informace, informace a zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby, státní správa, křesťanství, mytologie, historie, profese a zaměstnání, umělci, osobnosti, zločin a právo, lékařství, politici, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, psychologie, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, školství, věda, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé atd.

Klíčová slova: odkazy, zajímavosti, volný čas, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, odkaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, info, Santa nebo Ježíšek?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro nejmenší děti online zdarma, humor, Vlajky měst a obcí České republiky

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Strategie, Logické hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Pro dívky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Akční hry, Bojové hry, Relaxační hry a tak dále.

Náš tip, informace a zábava

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet následující typy souborů: internet a web, dokumenty, komprimace dat, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů apod.

Přísloví, aforismy, úsloví, moudra, motta, bonmoty, rčení

Citáty slavných osobností, Přísloví, aforismy, úsloví, moudra, motta, bonmoty, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o zlu, moudra o dětech od různých známých osobností.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: pro děti, F, Online životopisy, biografie slavných osobností, Slot machine, internet, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na PC zdarma ke stažení, Slova vánočních písní, kuriozity, Přehled zkratek a akronymů, V

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Strategie, Logické hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Pro dívky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Akční hry, Bojové hry, Relaxační hry a tak dále.

World wide web, internet, informace a zábava

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, stavebnictví, účetnictví, hardware, rostliny, software, literatura, různé, zkratky, jídlo, nástroje, politika, latina, český jazyk, matematika, psychologie, nápoje, nemoce, filozofie, náboženství a křesťanství, sport, bankovnictví, cestování, chemie atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Naleznete zde Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Oblíkačky, Adventury, Farmářské hry, Hannah Montana, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v ultrabook, počítač, phablet, mobilní telefon, displej, tablet, monitor, PC, obrazovka počítače, notebook, mobil a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows XP, Chrome OS, SUSE Linux, Android, FreeBSD, Windows 7, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, BlackBerry OS, Slackware. Pozadí na tablet jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, noční města, hudební tapety, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, zvířata, wallpapery, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, auta, sportovní pozadí, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety. Stahujte v rozlišení 1440x900, 1152x1920, 2560x2048, 1024x600, 1536x2048, 1200x1920, 360x640, 1080x1800, HD 1280x720, 1920x1440, 360x720, 2160x3840, 640x480, 1280x768, 1600x2560, 2048x1536 atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, V, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky států světa, linky, Country flags, weby, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník, hyperlinky, Slova vánoční koledy Slyšte, slyšte, pastuškové,

Několik fórů na závěr. Vtip Co bychom pro děti neudělali...: Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Slova vánoční koledy Dej Bůj štěstí
Naše tipy
AC Milán
Tipy na zajímavé weby
Rachel Stevens
Zajímavé internetové odkazy
Nesem vám noviny
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.