Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Český slavík, Scénárista, Ministr zahraničí, Olympijský vítěz, Egypt, Ministr, Prezident USA, Svatý, Zpěvák, Hokej, Sci-fi, Boston Bruins, Architekt, Trenérka, Herečka, Olympijští vítězové, Novinář, Skladatel, Kancléř, Rakušan, Češi, Voják, Zpěvačka, Stoletá válka, Textař, Ital, Country, Textařka, Archivář, Česká královna, Mluvčí, Poprava, New York Rangers, Dallas Stars, Žijící, Právník apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: cestování, nápoje, matematika, materiály, ekonomie a ekonomika, různé, latina, školství, internet, software, hardware, literatura, lékařství a medicína, jídlo, psychologie, příroda, počítače, bankovnictví, nástroje, sport, účetnictví, náboženství a křesťanství, zločin a právo, technika atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Přání, Schleich, Tichá noc, Dárky, Alkoholový kalendář, Omalovánky, Vánoční punč, Santa Claus, Televize, K Tisku, Papírový vánoční stromek, Tablet, bezlepkové cukroví, Sněhová vločka, Tisk, Šišky, Vánoční svíčky, Adventní svícen, Lindt, Keramika, Striezelmarkt, Třásně, Německy, Hostina, Nový rok, Vinná klobása, Pastýř, Text, Adventní neděle, Vánoční stromek, Vídeňský punč apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší školní testy a kvízy, humor, Jmenovky na dárky k vytištění, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, cestování, Fond d écran, Super online flash hry, pro děti, Seznam souborových přípon, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Keywords:webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Nejlepší online hry zdarma, multimédia, Štědrej večer nastal, Slovník pojmů Co je to?, zadarmo, Prapory všech zemí světa, Pravá vánoční zábava, školství, F, PC pozadí pro Windows

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Vánoční online hry, Sportovní, Klasické, Závodní, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, Strategie, Logické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení a podobně.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: AIDS, Rétorika, Křesťanství, Atentát, Malíř, Hokej, Mluvčí, Washington Capitals, Brno, Vůdce, Herec, Trenérka, Poslanci, Orlík, Esejista, Továrník, Ministr zahraničí, Nobelova cena, Normalizace, Rock ‚n‘ Roll, Textař, Žhavé výstřely, Básník, Prezidenti, Hudebnice, Voják, Politik, Česká královna, Lord, Američané, Čeští králové, Textařka, Trest smrti, Vojáci, Skladatel, Hudba apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, vojenské hodnosti, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Státy a jejich prapory, URL, Vlajka Chile, Hry pro dívky online, zábava, doporučujeme, Kasína, A, Webové online hry zdarma, Online biografie, životopisy osobností, odkaz

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Západní Virginie, Wisconsin, Kansas, Tennessee, Aljaška, Washington, Pensylvánie, Colorado, New Hampshire, Illinois, Severní Dakota, Jižní Karolína, Havaj, Missouri, Vermont, Utah, Jižní Dakota, Minnesota, Louisiana, Rhode Island, Maryland, New Jersey, Georgie, Connecticut, Severní Karolína, Nové Mexiko atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílecí hry, Farmářské hry, Vaření a smažení, Logické hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, počítače, Online biografie, životopisy osobností, Fotbalista Luis Suárez, Dopravní značky, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Blackjack, Ilustrační obrázky, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Západní Virginie, Wisconsin, Kansas, Tennessee, Aljaška, Washington, Pensylvánie, Colorado, New Hampshire, Illinois, Severní Dakota, Jižní Karolína, Havaj, Missouri, Vermont, Utah, Jižní Dakota, Minnesota, Louisiana, Rhode Island, Maryland, New Jersey, Georgie, Connecticut, Severní Karolína, Nové Mexiko atd.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: F, info, kuriozity, výukové pomůcky, Online hry zdarma, Santa nebo Ježíšek?, weby, Online zeměpisné testy zdarma, zeměpis, Vše o Vánocích, internetové stránky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Flags of the world countries,

Několik fórů na závěr. Vtip Žádné zatáčky: Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Další odkazy:

Naše tipy
Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění
Tipy na zajímavé weby
Tipy na vánoční dekorace
Doporučené odkazy
Vánoční koleda
Partnerské weby
Eliza Dushku
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.