Dopravní značky, značení
Dopravní značky, značení, přehled, význam, vysvětlení, obrázky

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Karetní, Oddechové, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Střílečky a podobně.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, phablet, PC, mobil, displej, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, notebook, monitor a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Android, Lubuntu, Mac, Linux Ubuntu, Java ME, Windows XP, Slackware, Windows 2000, FreeBSD, macOS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií Rally, závody aut, ptáci, zvířata, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, květiny, hmyz a pavouci, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, fraktály, free wallpapers, tenisté a tenistky, flóra, stromy. Zvolte si z rozměrů 1920x1280, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1600x1200, 1366x768, 1920x1440, 2560x2048, 750x1334, 1280x768, 2560x1600, 3200x1800, 2560x1920, 2160x3840, 1536x2560, 1440x900, 1200x1920 atd.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, pro dospělé, Prapory českých měst, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajky všech zemí světa, URL, P, internetové stránky, Omalovánka s motivem Velikonoc, Státní vlaječky, prapory, Ilustrační obrázky, info, Kliparty zdarma

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Fórky, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O ekonomech, O mužích, O zvířátkách, O Windows, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Informace, technika, zábava, informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, muži, náboženství, symboly, dopravní prostředky, láska, přístroje, nápoje, osobnosti a lidé, hudba, rostliny, halloween, nástroje a přístroje, auta, stavby, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, ptáci, ovoce, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, květiny atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Keywords:Webové online testy zdarma, webové stránky, školství, Přehled vlajek USA, Velikonoční vajíčko k vybarvení, linky, Nejhranější hry online, cestování, Pěkná blahopřání k Velikonocům, počítače, Biografie známých osobností, Vše o Vánocích

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Přísloví, výroky, motta, bonmoty, úsloví, moudra, hlášky

Slavné citáty, Přísloví, výroky, motta, bonmoty, úsloví, moudra, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o bohatství, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Klíčová slova: výukové pomůcky, H, zdarma, Velikonoční dekorace, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Biografie slavných osobností, humor, Filmy, natáčení, střih, zábava, multimédia, zeměpis, V

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Washington, Západní Virginie, Tennessee, Severní Dakota, Havaj, Louisiana, Colorado, Rhode Island, Jižní Dakota, Illinois, Virginie, Utah, Maine, Iowa, Florida, Pensylvánie, Georgie, Missouri, Vermont, Massachusetts, Severní Karolína, Indiana, Mississippi, Oregon, Montana atd.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Colorado, Maine, Jižní Dakota, Aljaška, Wisconsin, Rhode Island, Kansas, Oregon, New Jersey, New York, Jižní Karolína, Nebraska, Oklahoma, Pensylvánie, Havaj, Idaho, Nevada, Virginie, Kentucky, Wyoming, Severní Dakota, Alabama, Kalifornie, Missouri, Mississippi atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Síť, technika, zábava, informace

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, zločin a právo, nástroje, latina, internet, náboženství a křesťanství, počítače, literatura, školství, jídlo, kultura, zkratky, nemoce, cestování, český jazyk, různé, hardware, lékařství a medicína, software, nápoje, bankovnictví, politika, rostliny, psychologie atd.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Washington Capitals, Normalizace, Nežijící, Herečka, Češi, Ekonom, Miliardáři, Francouz, Atentát, Mluvčí, Sebevražda, Máj, Závodník, Překladatel, Komik, Starověký Egypt, Náboženství, Američan, Imitátor, První republika, Vojevůdce, Sochař, Gymnasté, NHL, Právník, Obchodník, Rakušan, Skladatel, Slovák, Vražedkyně, Druhá světová válka, Dallas Stars, Vládce, Podnikatel, Pedagog, Čeští králové apod.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Velikonoční přáníčka, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vánoční web, Členské země americké federace, Co je to mazanec?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Washington, Západní Virginie, Tennessee, Severní Dakota, Havaj, Louisiana, Colorado, Rhode Island, Jižní Dakota, Illinois, Virginie, Utah, Maine, Iowa, Florida, Pensylvánie, Georgie, Missouri, Vermont, Massachusetts, Severní Karolína, Indiana, Mississippi, Oregon, Montana atd.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Colorado, Maine, Jižní Dakota, Aljaška, Wisconsin, Rhode Island, Kansas, Oregon, New Jersey, New York, Jižní Karolína, Nebraska, Oklahoma, Pensylvánie, Havaj, Idaho, Nevada, Virginie, Kentucky, Wyoming, Severní Dakota, Alabama, Kalifornie, Missouri, Mississippi atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. New York Rangers, Boston Bruins, Imitátor, Olympiáda, Vládce, Hudebnice, Pittsburgh Penguins, Avangard Omsk, Dallas Stars, AIDS, Scénárista, Sci-fi, Čech, Fotograf, Podnikatel, Florida Panthers, Historik, Sochař, Čeští králové, Angličané, Američan, Poslanec, Protektorát, Stoletá válka, Olympijští vítězové, Textař, Zpěvačky, Spisovatel, Lord, Antropolog, Mluvčí, KSČ, Francouz, Normalizace, Romantismus, Country apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, Hry pro nejmenší online, Prapory všech zemí světa, pro děti, zdroje informací, Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Super online flash hry, Online hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, Veselé Velikonoce pro všechny,

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky krásných sexy žen.
Naše tipy
Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Online velikonoční blahopřání, obrázky, texty
Partnerské weby
Online hra malování vajíček
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.